Neděle 31. květen 2020
Svátek má Kamila

Jílové - Město Jílové nabízí k prodeji jehličnaté palivové dříví z lesů města Jílové. Jedná se o výřezy v délkách 4m o různých průměrech. Dříví je možné odvést kupujícím z odvozních míst vlastní dopravou, nebo lze zajistit odvoz dříví dopravním prostředkem s hydraulickou rukou (maximální objem cca 10 prm). Cena za 1 prm (prostorový metr) jehličnatého dříví na odvozním místě je 450 Kč bez DPH (DPH 15%).

Dále pak nabízíme možnost výroby smrkového palivového dříví tzv. samovýrobou. Samovýrobou se rozumí těžba dřeva ponechaného za stanovenou úplatu tomu, kdo dřevo vytěží a odveze. Těžbu si kupující provádí sám, na vlastní náklady a na vlastní nebezpečí. Cena samovýroby je stanovena na základě stáří porostu (tloušťka dříví) a dopravní přístupnosti porostu. Cena se pohybuje v rozmezí 50 Kč/prm - 250 Kč/ prm bez DPH (DPH 15%).Pro bližší informace a pro zájemce o koupi volejte na telefonní číslo 724 293 056.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací