Neděle 31. květen 2020
Svátek má Kamila

Jílové - Žádáme občany, aby podali návrhy na udělení Ceny města Jílové (dále jen „Cena“) do 31. prosince 2019 v písemné formě prostřednictvím podatelny města Jílové. Návrhy lze rovněž posílat elektronicky na adresu: podatelna@mujilove.cz , do stejného termínu. Návrhy na udělení Ceny mohou podávat fyzické nebo právnické osoby, instituce, kolektivy, orgány města či jiné subjekty.

Návrh na udělení Ceny musí být podán písemně a musí obsahovat identifikaci kandidáta (v případě osoby jméno, příjmení a místo trvalého pobytu, v ostatních případech přesný název a sídlo subjektu, případně identifikační číslo nebo obdobný údaj), konkrétní odůvodnění, za jaké zásluhy, činnost nebo dílo kandidáta je podáván návrh na udělení Ceny, označení subjektu, který podává návrh na udělení Ceny. Fyzická osoba uvede jméno, příjmení, a místo trvalého pobytu, popřípadě jinou adresu pro doručování, podpis. Právnická osoba nebo jiný subjekt uvedou v podání svůj název, identifikační číslo nebo obdobný údaj a adresu sídla, popřípadě jinou adresu pro doručování, podpis. Kandidát na Cenu musí být občanem města Jílové. Cena města Jílové je morálním oceněním udělovaným za zvlášť vynikající zásluhy o rozvoj města, jeho propagaci v České re-publice či v zahraničí, za významnou činnost nebo dílo v různých oblastech veřejného života, přinášející prospěch občanům města a mající i celospolečenský význam. Cenu lze udělit fyzickým nebo právnickým osobám, institucím, kolektivům či jiným subjektům, může být udělena in memoriam (odměnu obdrží nejbližší příbuzní).

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací