Zprávy

Od sousedů z Teplicka: Pozor na karambol na silnici 1/13

Teplicko, Krupka - K dopravní nehodě tří osobních aut došlo ve středu ráno na hlavní silnici 1/13, u odbočky na Krupku. Dvě auta jsou přímo v křižovatce a jedno skončilo havarované mimo komunikaci v poli. Nyní probíhá vyšetřování ranního karambolu. V místě počítejte s menší kolonou.

Stávka autobusáků kvůli mzdám podle všeho nehrozí. Řidiči by měli dostat to, co jim bylo slíbeno

Ústecký kraj - Vedení Ústeckého kraje projednalo na svém pondělním jednání aktuální stav v řešení situace způsobené změnou vládních nařízení v mzdovém ohodnocení řidičů autobusů. Již v minulém týdnu na jednání s odboráři a zástupci zaměstnanců dopravců náměstek hejtmana Jaroslav Komínek uvedl, že kraj udělá vše pro to, aby řidiči dostali to, co jim bylo slíbeno.

Žluté vrtulníky na nebi nad Ústeckým krajem zatím zůstanou

Ústecký kraj, Praha - Ministerstvo zdravotnictví rozhodlo o zrušení zadávacího řízení k 3. části veřejné zakázky, která se týká provozovatele LZS pro základnu v Ústí nad Labem. Zatím zde budou létat vrtulníky společnosti DSA, jejich smlouvu lze prodloužit.

Zoo zavedla preventivní opatření kvůli ptačí chřipce

Děčín - Ani děčínské zoologické zahradě se nevyhnula opatření proti ptačí chřipce, která se v České republice objevila po zhruba deseti letech. Některé druhy opeřenců již zoo přestěhovala z volných výběhů do vnitřních zimovišť. Návštěvníci tak přišli o pohled například na jeřáby japonské nebo nejrůznější druhy vrubozobých.

Sněhové převisy a rampouchy odstranili hasiči ze zámku a z úřadu v Jílovém

Jílové - Dobrovolní hasiči z Jílového-Modré vyjeli v pondělí, krátce před jednou hodinou odpolední odstranit ze střechy zámku a úřadu sněhové převisy a rampouchy, které hrozily pádem a tím i vzniklo nebezpečí úrazu procházejících osob v okolí budov.

Víkendové pátrání po nezvěstné školačce bylo bez výsledku

Ústí nad Labem - Po pohřešované Míše Patricii Muzikářové policisté stále intenzivně pátrají. Naposledy o ztracené dívce informovali v pondělí před dvanáctou hodinou.

Dráždil labradora a ten ho následně pokousal. Na místo vyjela záchranka a MP Děčín

Děčín - Dne 15.1.2017 v 19:23 hod. požádala o spolupráci dispečerka záchranné služby, která byla vyslána do ulice Prokopa Holého, kde došlo k napadení psem a posádka se obává možného konfliktu. Hlídka MP na místě zjistila, že pětačtyřicetiletý muž bezdůvodně dráždil psa rasy labrador.

V pondělí začíná prodej vstupenek na 12. ZÁMECKÝ PLES do Jílového

Jílové - V pondělí 16. ledna 2017 startuje prodej vstupenek na 12. ZÁMECKÝ PLES do Jílového. Ples se koná tradičně v zámku a lístek je v ceně 160 korun, v předprodeji (podatelna městského úřadu Jílové a knihovna Jílové) a 180 kaček na místě. Ples začíná úderem osmé hodiny večerní v sobotu 11. února 2017. Více informací naleznete v letáčku níže.

Doporučené články

Co se chystá

 • 15. leden 2017

  Jílové - Město Jílové pořádá v sobotu 21. ledna 2017 od 15-19 hodin odpolední taneček v zámku Jílové, kde zahraje skupina Modravanka. Vstupné je 30 kaček v předprodeji (lékárna Jílové, knihovna Jílové) nebo 40 korunek přímo na místě. Barové občerstvení je zajištěno.

 • 01. leden 2017

  Ústí nad Labem - Ohňostroj s hudebním doprovodem je plánovaný na 1. ledna 2017 od 18:00 hodin. Místem odstřelu bude Střekovské nábřeží, přímo z cyklostezky. "Z důvodu bezpečnosti bude v tento den úplně uzavřena ulice Střekovské nábřeží , objízdná trasa bude označena," upozornila mluvčí města Romana Macová.

 • 22. prosinec 2016

  Telnice – Mrazivé počasí posledních dní umožňuje provozovateli Ski areálu intenzivně zasněžovat sjezdovky. Kromě vleku Meva se na Štědrý den rozjede lanovka.

 • 10. prosinec 2016

  Jílové - Přijďte si na zámek do Jílového vyrobit malý vánoční dárek. Čeká na Vás výroba ozdob, svíček, svícnů, vánočních přání a hlavně vánoční atmosféra. Dílny můžete navštívit v neděli 11. prosince od 14hodin. Vstupné je 30korunek.

 • 06. prosinec 2016

  Jílové - Město Jílové Vás zve na sobotní MIKULÁŠSKOU ZÁBAVU PRO DOSPĚLÉ. Těšit se můžete na kolo štěstí o zajímavé ceny. K tanci a poslechu zahraje Duo Canzone. Zábava začíná v sobotu 10. prosince v 17hodin a končí úderem půlnoci. Vstupné je 130kaček, senioři nad 65let za 65korun.

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×