Zprávy

Osobní vůz při předjíždění naboural a skončil na střeše: PČR hledá svědky

Děčínsko - Dopravní policisté od 23. června letošního roku pracují na dopravní nehodě osobního automobilu zn. Škoda Fabia v bílém provedení, které při předjíždění autobusu kolem 17.55 hodin 23.6.2016 skončilo vlevo mimo vozovku, kde se převrátilo na střechu. Dopravní nehoda se odehrála v kamenolomu u Šluknova na silnici II. třídy č. 266.

Policisté hledají mladou dívku: Denisu Pollákovou

Šluknov, Česká Lípa - Pohřešovaná dívka byla naposledy spatřena v úterý 21.6.2016 ve Šluknově. Na sobě měla černou šusťákovou bundu, rifle, bílé kotníčkové boty a při sobě hnědou kabelku. Do současné chvíle o sobě nepodala žádnou informaci. Provedené prověrky v místech, kde by se dívka mohla nacházet, zatím nepřinesly žádné nové informace, ani nevedly k jejímu vypátrání.

Sněmovna rozhodla: O sedmi svátcích bude zavřeno

ČR -  Dolní parlamentní komora odhlasovala dnes, tedy v úterý , že velkoobchody s plochou nad 200 m2 budou muset o sedmi svátcích v ČR zůstat zavřené. Zavřeno má být na Nový rok, Velikonoční pondělí, 8. května, 28. září, 28. října, 25. a 26. prosince a na Štědrý den má být otevřeno do dvou odpoledne. Zákon ještě musí podepsat prezident Miloš Zeman.

Lesnická škola má svůj vlastní med

Šluknov - Slavnostním otevřením nového včelína v kunratickém arboretu Střední lesnické školy Šluknov, který byl vybudován za finančního přispění Ústeckého kraje, zahájil hejtman Oldřich Bubeníček nedělní návštěvu města u příležitosti oslav jeho patronů. Začátek slavnosti patřil trubačům školy, kteří vystoupili netradičně na věž kostela.

Během víkendu bylo nahlášeno 60 událostí

Ústecký kraj, Děčínsko - Od soboty 25.6. 15:00 do neděle 26.6. 12:00 bylo z důvodu silného deště na Krajské operační středisko nahlášeno 60 událostí spojených s odstraňováním spadlých stromů, větví a pročišťování ucpaných odtoků a kanálových vpustí. Ve 25 případech byla nahlášena voda převážně ve sklepech domů. Hasiči vodu většinou odčerpali, na některých místech odtekla sama.

Nehoda zkomplikovala dopravu, vyžádala si uzavření silnice

Huntířov - Dopravu z Děčína do České Kamenice zkomplikovala dopolední dopravní nehoda u obce Huntířov na Děčínsku. Při karambolu se převrátilo nákladní auto převážející náklad papíru, který bylo nutné celý přeložit. Pondělní nehoda kamionu si vyžádala zranění řidiče.

Pátrání po osmileté dívce z Děčína odvoláno, našla se v pořádku

Děčín - Policie v pondělí odpoledne vyhlásila pátrání po osmileté Barboře z Děčína, která v dopoledních hodinách odešla ze školy domů, ale tam nedošla. Podle dostupných informací byla dívenka u kamarádky a nyní bylo pátrání odvoláno.

Hasiči z Horního Žlebu vyjížděli o víkendu dvakrát

Děčín, Přípeř - Před sobotní osmou hodinou večerní vyjeli profesionální hasiči ze stanice Děčín a dobrovolní hasiči z Horního Žlebu k vycházejícímu kouři u budovy, u zastávky autobusu. Po příjezdu bylo zjištěno, že se jedná o nenahlášené pálení.

Doporučené články

Co se chystá

 • 23. červen 2016

  Ústecký kraj – Poslední víkend před prázdninami je tu a s ním i náš přehled nejzajímavějších akcí po celém Ústeckém kraji. Tak kam vyrazíte?

 • 20. červen 2016

  Most – S modelařinou začal Josef Hrdlička před dvěma lety. Rádiově řízeným modelům propadl natolik, že na červenec chystá u Prioru velkou přehlídku zmenšenin nákladních aut, pracovních strojů, silnic a staveb okolo nich. Přijedou desítky podobně naladěných nadšenců. A veřejnost bude mít vstup zdarma. Víceméně vše financuje Josef Hrdlička sám ze svého soukromého rozpočtu.

 • 16. červen 2016

  Ústecký kraj - Nechcete se o víkendu válet a sháníte kloudný program? My vám jej nabídnete. Ale nebudete vědět, co dřív. Tak budeme doufat, že přehled akcí je tak různorodý, že si v nich najde to své každý.

 • 14. červen 2016

  Děčín - Třetí červnová neděle (19. června) bude v děčínské zoo patřit tatínkům. Zoo s nimi chce oslavit tzv. Den otců, a proto pro ně přichystala speciální slevu na vstupném. „V tento den k nám budou moci všichni tátové, tatínkové a taťkové vyrazit za zvířaty pouze za polovic. Jedinou podmínkou je, že musí přijít se svými ratolestmi. Ke zlevněnému vstupnému navíc dostanou i malý dárek," prozradila mluvčí zoo Alena Houšková.

 • 11. červen 2016

  Jílové - Ukázka výzbroje a výstroje MP Jílové, ukázka práce JSDH Jílové - Modrá, vyprošťování zraněných při dopravní nehodě, požár auta, zadržení pachatele, ukázka práce psovodů - MP Děčín, střelba na cíl, dopravní hřiště s radarem, ukázka slaňování, kapely DESTROYSELF a NO REMORSE, občerstvení a soutěže. Vstupné je zdarma, akce začíná na nádvoří zámku Jílové - 25.6.2016 od 14 hodin.

Tipy na výlet

Zajímavosti

Mobily a PC

 • 19. červen 2016

  Praha – Staré mobilní telefony, klávesnice, fény, žehličky, přehrávače mp3 a další malé elektrospotřebiče doma najde téměř každý. Kam však s nimi, když doslouží a doma už na ně není místo? Rozhodně ne do obyčejného kontejneru!

 • 12. červen 2016

  Praha – Společnost Lenovo představila na letošní konferenci Tech World v San Franciscu novou rodinu smartphonů Moto Z spolu s příslušenstvím Moto Mods, díky kterému mohou uživatelé ve vteřině změnit svůj telefon podle aktuální potřeby.

 • 03. červen 2016

  Ústecký kraj – Rok 2016 je rokem skutečně nastupující virtuální reality. Potvrzuje to i zájem o náš nově spuštěný sesterský server e-virtualne.cz, který se zaměřuje na fotografie a videa určená rovněž pro prohlížení v různých VR headsetech (zařízeních, do nichž umístíte svůj chytrý telefon, který vám virtuální realitu zprostředkuje).

 • 29. duben 2016

  Praha – Společnost Lenovo uvádí na náš trh zcela nové modely chytrých telefonů. Jsou jimi smartphony Moto G a Moto X Play, které přinášejí například zvýšenou odolnost proti vodě, výkonné procesory, kvalitní fotoaparáty nebo nejnovější operační systém Android spolu s užitečnými softwarovými funkcemi.

 • 12. duben 2016

  ČR - ASUS začal v Česku prodávat multimediální notebooky řady N ve dvou velikostech úhlopříčky – jde o 15,6" model N552 a 17,3" model N752. Víko notebooků se vyznačuje kovovým povrchem s pro ASUS typickým motivem soustředných kruhů, který odkazuje na filozofii Zen.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×