Zprávy

Jiří Anděl: Je třeba vrátit lidem pocit, že je rozhodováno v jejich zájmu

Děčínsko - Velká odpovědnost a závazek. Tak vnímá svou kandidaturu do krajského zastupitelstva Jiří Anděl, jednička na kandidátce ANO za okres Děčín.

Telemost propojil čtyři česká města. Na mítink Úsvitu přišly stovky lidí, kteří nesouhlasí s islamizací

Ústecký kraj - Velmi zajímavý předvolební mítink odstartoval ve středu 28. září úderem 14. hodiny na 1. náměstí v Mostě. Lidé podporující politickou stranu Úsvit s Blokem proti islamizaci se sešli v Mostě, Praze, Ostravě a Plzni. Telemost všechna města propojil, a tak mohli přítomní sledovat lídry této politické strany současně na čtyřech místech. Nechyběli zajímaví zahraniční hosté z Německa či Anglie a čeští interpreti, kteří svým vystoupením podpořili volební programem této strany.

Kvalitní školství a odpovědné vzdělávání je předpokladem zvýšení životní úrovně Ústeckého kraje, říká Zdeněk Matouš

Ústecký kraj - Rodák z Krupky a její současný starosta, PhDr. Ing. Zdeněk Matouš, Ph.D., MBA, který celý svůj profesní život věnuje školství, kandiduje do zastupitelstva Ústeckého kraje za ČSSD. Právě proto si více než ostatní uvědomuje, jakou důležitost má vzdělávání občanů tohoto kraje, mzdové podmínky zaměstnanců na školách, stejně jako jejich pracovní motivace.

Lyžařský areál Telnice se připravuje na nadcházející sezónu. Snížil ceny skipasů

Zadní Telnice – Sekání trávy, úprava příjezdových cest, takové práce jsou v těchto dnech vidět v lyžařském středisku Telnice. Dobrou zprávou pro nadcházející sezónu je, že došlo ke snížení cen.

OBRAZEM: Celosvětový den srdce přilákal na Kardiologickou kliniku desítky lidí

Ústí nad Labem - Nechat si změřit cholesterol, krevní tlak, popovídat si s lékaři o prevenci kardiovaskulárních chorob, ale také si prohlédnout prostory Kardiologické kliniky Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, přišly v neděli 25. září desítky lidí. V atriu ústecké nemocnice proběhl pod záštitou 1. náměstka hejtmana Ústeckého kraje RSDr. Stanislava Rybáka druhý ročník Dne otevřených dveří, a to v rámci akce nazvané „Světový den srdce".

Aktuálně! U Vážné dopravní nehody v Modré zasahoval vrtulník

Jílové, Modrá - /aktualizujeme/ U Vážné dopravní nehody zasahoval v úterý odpoledne vrtulník letecké záchranné služby z Ústí nad Labem. Na silnici 1/13 v Modré u točny autobusu došlo ke karambolu nákladního vozu a kola. Při nehodě byl vážně zraněn cyklista. Zraněný muž byl následně letecky transportován do nemocnice.

V Děčíně budou o svátek Jablečné slavnosti. Přineste na trhy jídlo či nápoj z jablek a soutěžte

Děčín - Astronomický podzim začal, rána jsou chladná a na stromech dozrávají jablka i další ovoce. Ideální čas ozvláštnit pravidelné farmářské trhy o další doprovodnou akci. Letos již třetí. I přes to, že je ve středu státní svátek, budou farmářské trhy na Masarykově náměstí. A nebudou to trhy obyčejné, ale trhy jablečné.

VIDEOGLOSA: Vláda by měla zásadně postihovat firmy, zneužívají situaci v Ústeckém kraji a zaměstnávají lidi na černo

Ústecký kraj - Ptáte se mě na práci na černo? Budeme tvrdě a nekompromisně tlačit na centrální vládu, aby zásadně postihovala firmy, které zaměstnávají lidi na černo a zneužívají situaci v našem kraji, říká Jaroslav Foldyna, kandidát na hejtmana Ústeckého kraje za ČSSD

Doporučené články

Co se chystá

inset 02

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×