Čtvrtek 22. srpen 2019
Svátek má Bohuslav

Děčín - Děčínští policisté se jako každý rok i letos zapojili do dopravně bezpečnostních akcí v období velikonočních svátků. Během svátků jara pod jejich drobnohledem skončilo 537 motorových vozidel.

Do akce se zapojilo bez mála šest desítek policistů. Během akce odhalili 72 dopravních přestupků, za které řidiči odevzdali ve 62 případech do státní pokladny 25.900 korun. Zbývajících deset prohřešků dále poputuje k rukám správního orgánu k dalšímu řešení.

V pěti případech řidiči překročili stanovenou rychlost, což je společně stálo 3.500 korun. Alkohol byl zjištěn u dvou řidičů. Osmkrát řidiči doplatili na nepoužití bezpečnostních pásů. Společně policistům odevzdali 2.400 korun.

Ve špatném technickém stavu bylo 33 motorových vozidel. Čtyři řidiči nebyli schopni ve chvíli kontroly předložit řidičský průkaz. Jeden člověk za volantem není držitelem řidičského oprávnění. V jednom případě kontrolovaný nepředložil doklad o pojištění odpovědnosti. (pt)

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací