Čtvrtek 24. září 2020
Svátek má Jaromír

Krásná Lípa - Vše začalo v sobotu 18. ledna 2020 krátce po 20. hodině v kulturním domě zahájením, kterého se ujala místostarostka města Jana Drobečková a moderátor Miroslav Vais. Pak už „slovo“ patřilo kapele Proband a tanečníkům z varnsdorfské taneční školy Styl manželů Josefových, kteří zde v rámci předtančení vystoupili hned dvakrát.

Nechyběla ani tombola a losování cen hlavní tomboly. Tradiční ples města se v tomto roce konal již po osmadvacáté a slavnostně vyzdobený sál kulturního domu se nesl v duchu letošního významného jubilea – 150. výročí povýšení Krásné Lípy na město. Vyzdobené pódium doplňovala projekce historických i současných fotografií. Několik dalších si hosté mohli prohlédnout i na stěnách sálu a na programech. Na toto výročí upomíná i malý dárek, který postupně přicházející hosté dostali u vstupu, kde je vítala pořadatelská služba a nabízela příchozím přípitek.

Za vydařeným plesem stojí hodně práce – velké poděkování patří lidem z organizačního týmu, účinkujícím a všem sponzorům plesu za štědré dary.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací