Úterý 23. říjen 2018
Svátek má Teodor

Drážďany - Drážďanské výstaviště Messe Dresden připravilo na první listopadový víkend velký veletrh hraček Spielraum. Ve čtyřech výstavních halách byly k vidění stavebnice, autodráhy, svět počítačových her i rodinné hřiště.

Spielraum, to je magický svět obřích květin a jednorožců nebo hry pro celou rodinu v areálu nazvaném Games For Families. Na velkém rodinném hřišti mohli návštěvníci veletrhu podle libosti vyzkoušet více než 500 nejnovějších i klasických společenských her. Přítomné hostesky a asistenti coby živé herní návody vysvětlovali pravidla her a pomáhali s výběrem.

Pro všechny malé i velké fanoušky kreativních stavebnic bylo k dispozici hřiště s třemi stovkami tisíc kostiček stavebnice Lego.

Prostě velká příležitost pohrát si, pokochat se a nechat se inspirovat na Vánoce. Nebo si pod stromeček rovnou nakoupit. Pokud jste nebyli a rádi byste tuhle podívanou zažili na vlastní kůži, další ročník se bude konat v příštím roce 3. a 4. listopadu.

Fotoreportáž

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací