Neděle 28. listopad 2021
Svátek má René

Benešov nad Ploučnicí - Nový automobilový žebřík AZ 30, který byl zakoupen od naší partnerské jednotky z Feuerwehr Heidenau. Tento žebřík nahradil vysloužilou Ifu, která byla pro naše potřeby již značně nevyhovující.

Automobilový žebřík na podvozku Mercedes Benz s manuální převodovkou a kabinou pro posádku 1+2. Nástavbu vyrobila firma Magirus. Jedná se o žebřík s košem pro tři osoby s nosností 270 Kg a dostupnou výškou 30 metrů. Na koš se dají připevnit nosítka, přídavné světlomety a lafeta. Žebřík může zasahovat i pod úroveň vozidla (např. na vodní hladině). Součástí výbavy vozu byla např. nafukovací seskoková matrace, elektrocentrála, přetlakový ventilátor, lafeta, nosítka a mnoho dalšího. Vozidlo značně zvýšilo a urychlilo akceschopnost jednotky, jelikož rozložení a následné složení zabere jen několik vteřin. Touto cestou bychom rádi poděkovali vedení našeho města a všem kteří se podíleli na uskutečnění tohoto projektu.

1810benedva

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací