Středa 25. listopad 2020
Svátek má Kateřina

Ústecký kraj - Ke středeční 18. hodině bylo v Ústeckém kraji pozitivně testováno na nový koronavirus 4 319 osob (kumulativně od začátku testování), z toho 2087 osob je již uzdraveno a 32 osob zemřelo.

Za posledních 24 hodin bylo v Ústeckém kraji hlášeno 329 nových případů onemocnění covid-19. Nové případy hlásí Děčínsko (37), Chomutovsko (58), Litoměřicko (69), Lounsko (29), Mostecko (33), Teplicko (31) a Ústecko (72).

V poslední době přibývají případy výskytu onemocnění covid-19 ve zdravotnických zařízeních, jsou hlášené případy diagnostikovaných onemocnění u zdravotníků. Stále jsou hlášené nové případy onemocnění ze školských zařízení na území celého kraje, většinou se jedná o jednotlivé případy onemocnění žáků nebo pedagogů základních i mateřských škol.

V Ústí nad Labem je aktuálně řešen výskyt onemocnění v azylovém domě Samaritán oblastní charity Ústí nad Labem. V okrese Litoměřice je řešen výskyt onemocnění u hokejistů z HC Litoměřice, je řešená řada případů onemocnění v mateřských i základních školách v celém okrese (žáci i pedagogové), výskyt onemocnění v Lidlu Lovosice po firemní oslavě, a stále je zde evidovaná řada případů osob pracujících v Praze a jejich rodinných příslušníků.

V okrese Louny pokračuje výskyt onemocnění u pacientů a zaměstnanců v Psychiatrické léčebně Petrohrad, pokračuje i výskyt onemocnění v Nemocnici Louny na oddělení lůžek následné péče.

"Někteří občané sledují výskyt covidu na území Podbořanska z celostátní evidence. Například v úterý zde bylo evidováno 30 lidí s covidem. I při tomto počtu patří Podbořansko stále mezi místa s nejnižším výskytem choroby na počet obyvatel. Z uvedených 30 pacientů se v drtivé většině jedná o zaměstnance a pacienty jednoho uzavřeného zdravotnického zařízení na Podbořansku. Stále platí 4R - hygiena rukou, roušky, rozestupy a zdravý rozum. Nejezděte do Prahy a jiných velkých měst pokud nemusíte," vyzývá občany tajemník městského úřadu v Podbořanech Martin Gutzer.

V okrese Děčín je hlášen výskyt onemocnění v Nemocnici Varnsdorf a nově i v Lužické nemocnici v Rumburku. V okrese Most pokračují karanténní opatření u členů hokejového klubu HC Mostečtí lvi (A-tým). V okrese Chomutov je aktuálně řešen výskyt covid-19 v několika týmech hokejového klubu Piráti Chomutov (žáci, dorost, junioři, dospělí).
 
Pokračuje výskyt onemocnění covid-19 u několika členů basketbalového klubu SLUNETA v Ústí nad Labem. Okres Teplice hlásí výskyt z firmy Czech Pack Group s.r.o. Krupka a z fotbalového klubu U 16 FK Teplice.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací