Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava

Střední Čechy - Policisté pátrali od pátečního podvečera po dítěti, které se mělo ztratit i s kočárkem matce z parku v obci Hořín na Mělnicku, jen kousek od hranic s Ústeckým krajem. Rozjeli rozsáhlou pátrací akci a nasadili i policejní vrtulník s termovizí. V sobotu odpoledne pátrání hledání skončilo. Našli bezvládné tělíčko.

"Před sedmnáctou hodinou ukončili policisté pátrácí akci v Hoříně na Mělnicku po 4měsíčním chlapečkovi. Toho bohužel nalezli bez známek života. Jak zemřel, osvětlí soudní pitva," uvedli policisté oficiálně k případu.

Podle prvních informací policistů nahlásila matka, že se jí ztratil kočárek s kojencem v parku. Televize Nova uvedla, že matka měla usnout při opalování, když se vzbudila, bylo dítě pryč. V sobotu během dne ale přinesl server iDnes výpověď rodiny, podle které byla matka závislá na drogách, otec dítěte měl být z řad místních bezdomovců a k dítěti se neznal.

Co skutečně se stalo, policisté intenzivně zjišťují. Podle Blesku bylo tělíčko nalezeno v řece ještě v kočárku asi dva kilometry od místa údajného zmizení.  Policisté nyní prověřují výpovědi dvou osob a provádějí další úkony k zjištění úmrtí.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací