Pondělí 8. březen 2021
Svátek má Gabriela

Děčínsko - Děčínští policisté vyjížděli v rámci oznámených dopravních nehod v sedmačtyřicátém týdnu letošního roku k devětadvaceti kolizím. Vlivem dopravních nehod v tomto týdnu nikdo nezahynul. Tři lidé se potýkali s lehkými zraněními. K těžkým zraněním nedošlo.

Zjištěné škody se vyšplhali k částce 816.000,- Kč. Nejčastější sledovanou příčinou tohoto týdne by nesprávný způsob jízdy se třemi kolizemi. Nepřiměřená rychlost se odrazila ve dvou případech. Jedenkrát došlo i na opomenutou přednost v jízdě. Zbývajících třiadvacet případů je evidováno bez bližšího určení příčiny nehody. V době kolizí byl pod vlivem alkoholu jeden řidič.

"Ve stejném období loňského roku byli děčínští policisté přivoláni k devětadvaceti případům dopravních nehod. Vloni vlivem kolizí nezahynul žádný člověk. Těžká zranění nebyla zjištěna. Sedm lidí se potýkali s následky lehkých zranění. Součtem všech ohlášených ztrát a poničeného majetku se z policejních protokolů vynořila částka 1.363.000,- Kč. Nejčastější sledovanou příčinou i tohoto týdne by nesprávný způsob jízdy se sedmi kolizemi. Nepřiměřená rychlost se odrazila ve čtyřech případech. Třikrát došlo i na opomenutou přednost v jízdě. Zbývajících patnáct případů je evidováno bez bližšího určení příčiny nehody. V době kolizí byli pod vlivem alkoholu tři řidiči," uvedla policejní mluvčí Petra Trypesová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací