Čtvrtek 22. srpen 2019
Svátek má Bohuslav

Jílové - V úterý 30. dubna 2019 se na Vás těšíme na tradičním pálení čarodějnic. Akci pořádá město Jílové ve spolupráci s JSDHO Jílové a malými hasiči s Mirkou Čechovou. Všechny patřičně oblečené „čarodějnice“ čekáme v 16 hodin na zámeckém nádvoří, odkud se vydáme v doprovodu hasičů a MP Jílové pěším průvodem přes nábřeží, po Teplické ulici a skončíme na plácku vedle Mírového náměstí, kde od 16 hodin bude hrát, jako již v minulých letech, Kapela O.L.I. a pro děti budou připraveny nové soutěže.

Letošní rok je do programu zařazena také MISS čarodějnice! Každý, kdo se naší volby zúčastní, se sice nebude promenádovat v plavkách, ale disciplíny jako hod ropuchou nebo let na koštěti ho nemine a samozřejmě ani bystré oči porotců (našich hasičů!), kteří Vaše výkony patřičně ohodnotí… MISSka nebo MISSák potom získá nejen nové koště na další sezónu… Stánky slibují sladké i slané palačinky, kukuřici, klobásy a langoše. Ke koupi budou i špekáčky k opečení na pořádném ohni, na kterém večer spálíme čarodějnici.

1804carodkydve

1804carodky

Foto: Tomáš Straka

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací