Středa 26. červen 2019
Svátek má Adriana

Most - Již druhé pololetí využívá naše redakce nové vozy značky Hyundai od mosteckého prodejce těchto vozů. Díky tomu jsme mohli vyzkoušet několik modelů aut této značky. Jezdíme v Hyundai i30, v Tucsonu a nově i ix20. Každé z těchto aut je skvělé a opravdu můžeme kterékoliv z nich vřele doporučit.

Vozy Hyundai přináší špičkový vzhled a inovativní technologie, speciálně vyvinuté tak, aby vyhovovaly všem Vašim potřebám. Všechny modelové řady kombinují fantastické jízdní vlastnosti s nejmodernější konektivitou a bezpečnostními asistenty. Nabízí pěkný vzhled, vytříbený styl, vysoký výkon, zábavu, bezpečnost i prostornost.

Rádi bychom některý z modelů aut značky Hyundai dopřáli i vám. Proto jsme s Autosalonem Most dojednali speciální nabídku pro všechny čtenáře našich e-deníků.

Nadstandardní zvýhodnění pro čtenáře e-deníků

Úplně stačí, že nás sledujete a díky tomu se o této akci dozvíte. A právě vy máte v Autosalonu Most možnost zakoupit si až do konce října nový Hyndai ještě výhodněji. Díky nadstandardnímu zvýhodnění pro čtenáře e-deníků se vám cesta do Mostu určitě vyplatí!

Vyberte si model, který se vám líbí a kromě mnoha dalších i cenových zvýhodnění, které vám v mosteckém autosalonu nabídnou, včetně aktuálních akcí importéra Hyundai, získáte navíc ještě :

  • Zdarma sadu zimních pneumatik
  • Zdarma první servisní prohlídku
  • Zdarma nadstandardní příslušenství k novému vozu v hodnotě 5.000,- Kč, dle vašeho výběru

A to není všechno! Ze všech z vás, kteří si do konce října letošního roku pořídí nové auto, bude ještě navíc vybrán jeden, který obdrží ještě navíc slevu ve výši 20% na druhou, třetí a čtvrtou povinnou servisní prohlídku!

Tak neváhejte a využijte této výhody, kterou jsme pro vás s Autosalonem Most připravili! V Autosalonu Most stačí uvést, že jste čtenářem některého z našich e-deníků, které v Ústeckém kraji provozujeme (e-mostecko.cz, e-lounsko.cz, e-chomutovsko.cz, e-teplicko.cz, e-usti.cz, e-litomerice.cz a edecinsko.cz).

V Autosalonu Most se o vás moc dobře postarají, příjemní a ochotní jsou tam úplně všichni ;)


AKCE - Výhody pro čtenáře e-deníků TRVÁ DO 31. 10. 2018!

Pro váš nový vůz kontaktujte

  • Autosalon Most s.r.o.
  • Nad Koridorem 776, 43401 Most
  • Tel. 775 42 40 40
  • Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Webové stránky prodejce: www.hyundai-most.cz

Zde aktuální nabídka Hyundai na měsíc říjen

1210hyundailetak

1210hyundailetak2

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací