Úterý 23. říjen 2018
Svátek má Teodor

Jílové - Na služebně MP Jílové bylo před středečním polednem oznámeno, že v ulici Libušina je žena, která kolabuje a silně krvácí z úst. Strážník vykonávající službu okamžitě vyrazil i s přístrojem AED (Automatizovaný externí defibrilátor) na místo události, kam také ihned vyjeli záchranáři. Žena byla již v bezvědomí. Strážník začal s okamžitou resuscitací ve které pak pokračovali i záchranáři. Seniorka přes veškerou snahu zasahujících záchranářů, strážníka a dalších svědků bohužel zemřela.

"Mohu potvrdit, že záchranáři zasahovali v Jílovém, v dopoledních hodinách u osmdesátileté ženy, která se náhle na ulici zhroutila, byla v bezvědomí a bohužel přes veškerou snahu záchranářů zemřela", uvedl k smutné události Prokop Voleník, mluvčí krajské záchranky s tím, že záchranáři pokračovali s resuscitací, kterou záhájila jako první na místě MP. Na místo následně přijela PČR a celou věc si převzala. K středečnímu zásahu byla přivolána dobrovolná jednotka hasičů (Technická pomoc, spolupráce s IZS, oplach krve).

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací