Čtvrtek 22. srpen 2019
Svátek má Bohuslav

Teplice – V nákupním centru Galerie Teplice se konal další ročník castingu Schwarzkopf Elite Model Look! Přišly desítky mladých slečen i mužů, aby zkusili své štěstí ve světě modelingu.

Do soutěže se mohou hlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorkou soutěže je topmodelka Denisa Dvořáková, která provází všemi castingy.

Video

"Je skvělé mít za sebou téměř tři dekády tak uspěšného projektu, jakým je Elite Model Look v České a Slovenské republice. Schwarzkopf Elite Model Look odstartoval historicky největší počet skvělých modelingových kariér v našich zemích. Rozšíření působnosti soutěže o mužskou divizi přineslo širší záběr v oslovování mladé generace a vyhledávání talentů. Těší mě důvěra, kterou nám na castinzích každý rok projevují tisíce nových tváří, a zároveň nás to zavazuje ke splnění očekávání v oblasti managementu kariér vybraných finalistů,“ říká ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Sáša Jány.

Všichni účastníci castingu absolvovali vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získali dárky od partnerů projektu. Vybraní uchazeči budou pozvaní na samostatné focení.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací