Pátek 27. květen 2022
Svátek má Valdemar

Ústecký kraj - Lounští kriminalisté vyšetřují krádež vozidla značky Volkswagen Transporter, ke které došlo dne 26. listopadu kolem 03:20 hodin v obci Libčeves. Neznámý pachatel tam z areálu společnosti odcizil zmíněné vozidlo, které tam bylo zaparkováno. Odcizené vozidlo bylo bílé barvy, se zatmavenými bočními okny, s tzv. skříňovou karoserií, přičemž jeho zadní část byla přestavěna na obytnou a obložena dřevem.

V souvislosti s popsanou krádeží policisté zajistili videozáznam, na kterém jsou postupně zachyceni dva muži. Ti se v inkriminované době pohybovali na místě krádeže. Jejich totožnost se dosud nepodařilo zjistit," uvedla mluvčí policistů Miroslava Glogovská.

Policisté proto žádají veřejnost o pomoc při ztotožnění dvou mužů zachycených na videozáznamu a na fotografiích pořízených ze záznamu. "Jakékoliv poznatky k uvedeným osobám nebo odcizenému vozidlu přijmeme na lince 158 nebo na tel. čísle 974 437 384. S informacemi se občané mohou obrátit i osobně na Oddělení obecné kriminality Policie ČR v Lounech anebo jakékoli jiné obvodní oddělení," dodala mluvčí.

Foto

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist