Neděle 28. listopad 2021
Svátek má René

Děčín, Teplice - Policisté obvinili z přečinů neoprávněného přístupu k počítačovému systému a nosiči informací, krádeže a krádeže ve stadiu pokusu 34letého muže, který je podezřelý, že si v Děčíně půjčil od poškozeného mobilní telefon v hodnotě dva tisíce korun, ke kterému mu majitel sdělil i PIN pro jeho otevírání.

S mobilem odešel ven z budovy a už se nevrátil, prostřednictvím aplikace online her, která byla v přístroji nainstalována, pak prohrál více jak šestnáct tisíc korun, které do aplikace převedl prostřednictvím bankovního účtu poškozeného, který byl s aplikací provázán.

"Muž je dále podezřelý, že v průběhu července a srpna v šesti prodejnách v Děčíně a jednou v Teplicích odcizil, případně se pokusil ukrást, různé zboží v celkové hodnotě přes šestnáct tisíc korun. Kradl vše od masných výrobků přes alkohol až po elektroniku. Muži, který je stíhán na svobodě, hrozí v případě uznání viny až tříletý trest odnětí svobody," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací