Sobota 6. březen 2021
Svátek má Miroslav

Ústí nad Labem - Krajská zdravotní, a.s. – Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., získala pro zdravotníky a pomocníky covid jednotek padesát notýsků Batole a stejný počet sešitků Mini od sdružení Lemiskáta – život bez bariér - zdobených srdíčky a děkovnou dekorativní páskou s větou „Myslíme na vás“. Personálu připomenou pracovní chvíle v době celosvětové pandemie.

„Rozhodli jsme se alespoň o malou a symbolickou podporu nemocnic a pracovníků na covid jednotkách s tím, že jim darujeme drobnost z našeho výrobního programu,“ uvedl Petr Hirsch, zástupce sdružení Lemiskáta – život bez bariér.

„Notýsky jsou moc krásné a udělaly nám v této pro zdravotnická zařízení nelehké době velkou radost. Rozdám je za odměnu personálu, který si odvádí nejlépe svou práci,“ poděkovala hlavní sestra ústecké Masarykovy nemocnice Mgr. Markéta Svobodová.

Lemniskáta – život bez bariér, o.p.s., je nestátní neziskovou organizací v Praze, která provozuje chráněné pracoviště pro lidi s mentálním, fyzickým či psychickým postižením. Výrobním programem jsou papírenské výrobky.

Základní myšlenkou chráněného pracoviště je umožnění a zachování pracovních příležitostí lidem s handicapem v chráněném, ale přitom tvůrčím a vnitřně svobodném prostoru. „Usilujeme o to, aby zde naši zaměstnanci nacházeli své sebepotvrzení v práci, získávali nové manuální a sociální dovednosti, ale zároveň cítili, že jsou součástí skupiny lidí, která má na zřeteli individuální potřeby každého jednotlivce a přitom spolu tvořili celistvé společenství,“ dodal Petr Hirsch.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací