Úterý 21. září 2021
Svátek má Matouš

Litvínov - Litvínovští policisté ve spolupráci se strážníky odhalili totožnost muže, který měl v jednom litvínovském supermarketu odcizit čokoládové bonbony za více než jeden tisíc korun. Ty si měl muž ukrýt do svého batohu a poté prošel přes pokladny, aniž by za zboží zaplatil.

Krádež neunikla pozornosti místní ostrahy, která muže oslovila. Ten se dal ihned na útěk. Před prodejnou však zanechal psa, který tam zůstal několik hodin, a na upozornění pracovníků prodejny ho strážníci převezli do útulku, kam si pro něj podezřelý přišel.

"Vyšetřovatel 36letého muže z Litvínova obvinil ze zločinu krádeže, neboť ho spáchal v době vyhlášeného nouzového stavu. Nekradl poprvé, již v minulosti byl potrestán nepodmíněným trestem. Za krádež v obchodě mu nyní hrozí s ohledem na dobu spáchání trest odnětí svobody na dvě léta až osm let," dodává policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací