Pondělí 8. březen 2021
Svátek má Gabriela

Jílové - Ve čtvrtek, před sedmou hodinou ráno byla oznamovatelem nahlášena dopravní nehoda, při které mělo na Sněžnické ulici skončit osobní auto ve sloupu. Oznamovatel nevěděl, zda je někdo uvnitř, protože na místě už nebyl. Na místo v sedm hodin vyjeli profesioální hasiči z děčínské stanice, dobrovolní hasiči Jílové, záchranáři a státní i městská policie. Oznamovatel dodal, že silnice byla plná střepů.

Následně, po příjezdu policie a hasičů bylo zjištěno, že v havarovaném autě nikdo není. Záchranáři jsou okamžitě odvoláni zpět na základnu. Policisté vyhledali majitele vozu a přivezli ho na místo karambolu. Dalším šetřením bylo zjištěno, že k nehodě došlo již ve středu. Řidič vozu při otáčení patrně nezvládl couvací manévr a narazil do sloupu. V místě bylo zjištěno i poškozené velké zrcadlo u vozovky. Čtvrteční událost potvrdila policejní mluvčí Petra Trypesová s tím, že nehoda je nyní v šetření. Ke karambolu dodala, že řidič uvedl, že po nehodě utrpěl šok a z místa odešel.

2811nehodadva

2811nehodatri

Hasiči následně provedli úklid vozovky.

Je určitě vynikající, že oznamovatel zavolal na tísňovou linku, ale určitě měl na místě také zastavit a podívat se, zda jsou v místě nějaké osoby. V tomto případě vyjelo několik vozů IZS k možnému vyproštění osob.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací