Sobota 11. červenec 2020
Svátek má Olga

Děčín - Hasiči seznámili seniory s problematikou požární ochrany. Jak předejít vypuknutí požáru, jak se chovat při požáru, jaká jsou rizika a jak funguje Hasičský záchranný sbor. To vše se senioři dozvěděli ve Společenském domě Střelnice Děčín. Akci pořádalo Ministerstvo práce a sociálních věcí ve spolupráci s OSSZ Děčín, Městskou policií Děčín, Českou obchodní inspekcí Inspektorát Ústecký a Liberecký, Zdravotnickou školou Děčín, Radou seniorů Ústeckého kraje a Hasičským záchranným sborem Ústeckého kraje.

Na programu byly informace o důchodech a jejich výpočtech, o prevenci kriminality v souvislosti se seniory, na co si je třeba dát pozor, aby senioři nenaletěli novým nástrahám „šmejdů“, senioři a požární ochrana, prevence, kazuistika. Studenti Zdravotnické školy v průběhu akce bezplatně měřili tlak a diskutovali s účastníky akce.

1411hasdva

por. Bc. Růžena Dudková

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací