Čtvrtek 23. květen 2019
Svátek má Vladimír

Jílové - Krátce před páteční půlnocí ohlásila městská policie Jílové na tísňovou linku 150 spadlý strom přes komunikaci, u ulice K. H. Máchy v Jílovém. Strom zablokoval cestu, poškodil městské zábradlí a navíc spadl těsně vedle zaparkovaného vozu. Na místo vyjeli dobrovolní hasiči z Jílového-Modré a strom zlikvidovali.

Boletice nad Labem - K dalšímu pádu stromu přes komunikaci vyjeli dobrovolní hasiči z Boletic nad Labem. K události došlo krátce před sobotní jednou hodinou ranní u boletického hřbitova. I v tomto případě hasiči strom zlikvidovali a provedli úklid vozovky.

1603strecha

Foto: JSDH Krásná Lípa

Krásná Lípa - K uvolněným plechům na střeše vyjeli v sobotu po deváté hodině ráno dobrovolní hasiči z Krásné Lípy. Průzkumem bylo zjištěno, že pod střechou vedou dráty elektrického napětí. Přes operačního důstojníka si velitel zásahu na místo vyžádal pracovníka ČEZu a dále Jednotku SDH Jiříkov s hasičskou plošinou. Po příjezdu plošiny a následném ustavení byl pracovníkem ČEZu vypnut proud. Hasiči následně odstranili poškozené plechy.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací