Středa 5. srpen 2020
Svátek má Kristian

Děčín - V neděli 5.července se koná další hudební odpoledne Rogalo DC. Začíná v 15 hodin na Smetanově nábřeží. Podívejte se, které kapely vystoupí tentokrát.

Program na neděli 5. července

  • 15.00 - Ninarosa - slovenská houslistka, zpěvačka a skladatelka Nina Marinová je výjimečná bytost umělecky i lidsky. Spolu s akordeonistou Michalem Mihokem a kytaristou Tiborem Židou vytvořili program plný krásných melodií. Jsou pravidelnými účastníky nedělních akcí.
  • 16.00 - Igor Barboi trio - projekt špičkového ruského akordeonisty, plný krásných latinsko-amerických témat. Nedílnou součástí jsou i cellista Severočeské filharmonie Vojtěch Čermák a kytarista Martin Herbst.
  • 17.00 - Tři v klobouku - moderátor akcí Luděk Nedvěd, je zároveň výborným saxofonistou. V triu s kytarou a houslemi zahrají jazzswingové melodie a podtrhnou celkově pohodový program, tentokrát bez rockového hluku

Projekt Rogalo DC 2020 probíhá každou neděli do konce září, vždy od 15.00 do 18.00 hod. za finanční podpory Statutárního města Děčín. Vstupné se neplatí.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací