Čtvrtek 24. září 2020
Svátek má Jaromír

Krásná Lípa - V sobotu 15. února se v Kulturním domě Krásná Lípa koná nový festival zaměřený na horskou turistiku. Zahájení je ve 13:30, následovat budou komentované projekce z horských expedic: Italské Dolomity – Karel Veselý, Krušnohorská hřebenovka (Kammweg) – Jan Bělohlávek & Radek Hrdlička, Manaslu – Petr Košek, Rezervace Borjomi – Martin Zíka.

Pokračovat se bude turistickým večírkem s country kapelou Čumbrci & Pepa Vojtek. Vstup na festival je pro členy s platnou průkazkou KČT zdarma (nutno se prokázat), vstupné pro nečleny KČT je 50 Kč. K dispozici bude bufet s občerstvením a k vidění malá výstava fotografií vysokohorského vůdce Karla Veselého z KČT Děčín. Festival pořádají KČT Krásná Lípa a KČT Děčín ve spolupráci s městem Krásná Lípa.

Turistický festival navazuje na 6. ročník vzpomínkového pochodu „Turistický memoriálek Karla Hofmana“. Sraz účastníků pochodu je v 10:35 před vlakovou stanicí v Rybništi, odkud se jde cca 9 km po značených trasách přes Karlovu výšinu do Krásné Lípy. Vzpomínkový pochod pořádají Martin Zíka a KČT Krásná Lípa.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací