Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek má Oldřiška

Varnsdorf - Město Varnsdorf a Komise pro tělovýchovu a sport Rady města Varnsdorfu ve spolupráci s TJ Slovan Varnsdorf - oddílem atletiky vás srdečně zvou na 55. ročník Silvestrovského běhu a 24. ročník cyklistického závodu horských kol.

Město Varnsdorf a Komise pro vzdělávání, tělovýchovu a sport Rady města Varnsdorf vás srdečně zvou poslední kalendářní den v letošním roce, tj. 31. prosince, na 55. ročník Silvestrovského běhu a 24. ročník cyklistického závodu horských kol, které startují na náměstí E. Beneše. Běžecký závod se již tradičně uskuteční pro všechny věkové kategorie. Také letos budou pro nejmenší v areálu školní jídelny připraveny tvořivé dílničky.

Registrace do závodů je ale i tentokrát možná dvěma způsoby. Online přes internet nebo přímo na místě v den závodu. Při online registraci mají děti startovné zdarma. Pro ostatní kategorie je připravena zvýhodněná cena. Také letos dostane každý elektronickou čipovou časomíru, díky níž budou výsledky přesnější a zveřejnění rychlejší. Online registraci je možné vytvořit níže. Registrace přes internet bude uzavřena 24 hodin před konáním závodu. Důležité upozornění: V ​případě registrace přes internet je přesto nutné dostavit se do kanceláře závodu pro startovní číslo a čipovou časomíru.

Přihlásit se můžete ZDE.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací