Foto, zdroj: Hasiči
Děčín

Hřensko - Celkem tři hasičské jednotky (profesionální hasiči Děčín, dobrovolní hasiči Hřensko a Labská Stráň) vyjely v pondělí 20. května 2024 kolem páté hodiny odpolední k pádu lezce ze skály. K události došlo před Hřenskem, mezi ním a Labskou Strání, přibližně na úrovni Dolního Žlebu. Podle oznámení měl muž spadnout z výšky asi deseti metrů. Na místo vyjeli i záchranáři a z Ústí nad Labem vzlétl vrtulník.

Hasiči museli zraněného muže transportovat z těžko přístupného místa k podvěsu vrtulníku. Ten ho přepravil na dostupnější místo, kde ho záchranáři naložili do žlutého stroje a následně transportovali do nemocnice.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru