Ilustrační foto
Děčín

Děčín - Z přečinu výtržnictví je podezřelý 20letý muž, který začátkem minulého týdne v podvečer obtěžoval starší ženu v Děčíně v ulici U tvrze, kde jí měl nejprve nabízet sex a poté se před ní vysvléci a sahat si na intimní partie. Po rázném odmítnutí pak měl ještě částečně, vysvlečením se do spodního prádla, své hrubě neslušné jednání zopakovat o pár minut později před dalšími lidmi a tentokrát i nezletilými dívkami.

"Ihned po přijetí oznámení na určené místo vyjeli policisté, kteří muže zadrželi a převezli na obvodní oddělení k dalším úkonům. Policisté následně muži ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu výtržnictví. V případě uznání viny u soudu mu hrozí až tři roky za mřížemi," uvedla policejní mluvčí Eliška Kubíčková.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru