Foto, zdroj: Hasiči
Děčín

Děčín - Dvě hasičské jednotky (profesionální hasiči Děčín a dobrovolní hasiči Děčín - Horní Žleb) vyjely ve středu 28. února 2024 v 16:43 k dopravní nehodě automobilu na silnici nedaleko odbočky na Kristin Hrádek u Maxiček na Děčínsku. Podle oznámení skončilo havarované auto až na okraji lesa. K místu také zamířili záchranáři i policisté.

Řidič skončil po nehodě v nemocnici. Prokop Voleník, mluvčí krajských záchranářů uvedl, že řidiče - seniora převezli záchranáři s lehkým zraněním do děčínské nemocnice. Podle informací nejsou vyloučeny zdravotní potíže během jízdy či mikrospánek řidiče. Středeční nehoda je v šetření.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru