Pátek 1. červenec 2022
Svátek má Jaroslava

Ústecký kraj - Destinační agentura Krušné hory a sdružení SPO-NA vyhlašují anketu o Krušnohorská NEJ pro letošní rok. Akce probíhá pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Jana Schillera a prezentuje novinky v oblasti turistiky a cestování v Krušných horách.

Cílem projektu je zvýšit zájem veřejnosti o turistické aktivity na severu Čech. Svůj hlas pro některou z nominovaných novinek mohou zájemci poslat prostřednictvím webových stránek krusnehory.eu do konce srpna letošního roku.

Do ankety o Krušnohorská NEJ pro rok 2022 byly nominované čtyři novinky. Bývalá hospodářská usedlost Selský dvůr Braňany, která prošla rozsáhlou a zdařilou rekonstrukcí. Druhou novinkou je večerní lyžování ve Skiareálu Klínovec, jako třetí byl nominován poštovní aršík v řadě Krásy naší vlasti s motivem zámku Jezeří a skalnatou roklí Vlčí jáma. Čtvrtou nominovanou turistickou novinkou je důlní vláček v Podkrušnohorském technickém muzeu na Mostecku.

Podrobnosti o všech letošních turistických novinkách, informace k hlasování a průběhu ankety najdou zájemci na adrese: www.krusnehory.eu. Jednotný odkaz pro hlasování pak zde: https://1url.cz/8rKDG

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist