Středa 25. listopad 2020
Svátek má Kateřina

Děčín - Také v letošním roce je možné podávat nominace na ocenění Cena statutárního města Děčín. Jedná se především o morální ocenění udělované za vynikající zásluhy o rozvoj města Děčín či jeho propagaci v České republice nebo v zahraničí, dále za významnou činnost v různých oblastech veřejného života, přinášející prospěch zejména občanům města nebo samotnému městu.

„Jsem přesvědčený o tom, že v našem městě máme osobnost, která by si zasloužila naše ocenění a hlavně to, aby se o ní naši obyvatelé dozvěděli,“ řekl primátor města Jaroslav Hrouda.

Cenu se přebírají významné osobnosti již od roku 2009, prvními oceněnými byli Josef Waldmann a Rudolf Felzmann, v dalších letech pak MUDr. Hugo Engelhart, Vladimír Poskočil, Ing. Karel Lešanovský, Vladimír Cejnar,Julius Časný, Natalie Belisová, Břetislav Kment, Slavomír Bednář, Mahulena Čejková, Karel Bělina, Vojtěch Haňka, manželé Hana Charvátová a Pavel Charvát, Pavel Jirásek, Děčínský pěvecký sbor a Milan Rosenkranc. Naposledy cenu převzala kronikářka města Věnceslava Zimmermannová.

Nominace mohou posílat občané na adresu: Magistrát města Děčín, odbor školství a kultury, Mírové nám. 1175/5, Děčín IV, 405 38, nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Status a pravidla pro udělení Ceny je ke stažení na webu města v odkazu Dokumety/Školství, kultura, sport http://mmdecin.cz/dokumenty/cat_view/10-skolstvi-kultura-sport.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací