Čtvrtek 24. září 2020
Svátek má Jaromír

Praha - Pětadvacetiletá Jana Kůtová z Děčína získala titul Miss Tourism Czech Republic. Soutěž krásy se konala v prosinci v rámci módní show Supermiss 2019 v pražském hotelu Hilton.

Moderátorem celého večera, který byl opět pojatý jako „módní show,“ byl známý herec Jan Čenský. Během galavečera se předváděly modely návrhářů Alice Abraham a Jiřího Moravce. Vedle titulu Supermiss se také soutěžilo o titul v Miss motorsport, Miss Praha a Miss Tourism Czech Republic. Vítězkou posledně jmenované soutěže se stala právě Jana Kůtová z Děčína. Sledovat ji můžete třeba na Instragramu zde.

“Letos je tomu 27 let od okamžiku, kdy jsem poprvé organizoval soutěž krásy, a to i na stejném místě v Kongresovém sále Hotelu Hilton, jako jsme dnes. Jsem rád, že se letošní ročník Supermiss velmi vydařil a osvědčila se koncepce módní show a také díky všem partnerům se podařilo posunout úroveň této soutěže o trochu výše,“ zhodnotil výsledky i průběh soutěže ředitel Tomáš Vavřinec.

Záznam z finálového večera odvysílá Česká televize ve středu 8. ledna ve 22,50 a následně v sobotu 11. ledna v 15,45 na programu ČT1.

Za snímky ze soutěže zveřejněné v našem videu děkujeme SUPER PRODUCTION s. r. o.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací