Neděle 28. listopad 2021
Svátek má René

Ústecký kraj - Předpověď meteorologů se naplnila, v Ústeckém kraji zuří silný vítr. A hasiči už hlásí první výjezdy.

"Jednotky hasičů v Ústeckém kraji vyjely od ranních 7 do 10:30 hodin k 28 zásahům na popadané stromy na silnice a cesty. Nejvíc zásahů je v západní části kraje na Lounsku 11 a Chomutovsku 7. Na Děčínsku 4, Teplicku 2, Mostecku 2 a Ústecku 1. Další hlášení o spadlých stromech ale přibývají," uvádějí aktuálně hasiči z Ústeckého kraje na svém twitteru.

"V 11:00 se počet ohlášených spadlých stromů od ranních 7:00 na komunikace z důvodu prudkého větru zvýšil na 63. U Velemyšlevsi okres Louny spadl strom na projíždějící vozidlo a promáčkl mu střechu. Nikdo nebyl zraněn. Lounsko 14, Chomutovsko 11, Děčínsko 12, Litoměřicko 9, Ústecko 7, Teplicko 6, Mostecko 4, dodali ahsiči po jedenácté hodině.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací