Čtvrtek 23. září 2021
Svátek má Berta

Ústecký kraj - Radní Ústeckého kraje pro oblast zdravotnictví Radim Laibl spolu s předsedou výboru pro zdravotnictví Milanem Rychtaříkem podnikají v doprovodu ředitele Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje Ilji Deyla návštěvy a prohlídky výjezdových stanic zdravotnické záchranné služby napříč regionem.

„Navštívili jsme již stanoviště v Kadani, Vejprtech, Jirkově a Chomutově. Chceme se seznámit se zázemím lékařů, záchranářů i řidičů sanitních vozů, poznat je a jejich názory přímo v jejich zázemí. Zdravotnická záchranná služba je příspěvkovou organizací Ústeckého kraje a jsme na ni patřičně hrdí, obzvlášť po tomto náročném období. Všichni její pracovníci si zaslouží naši pozornost a péči,“ uvedl k probíhajícím návštěvám krajský radní Radim Laibl.

„Z dosavadních návštěv máme dobrý pocit, zázemí pro všechny zaměstnance je na velmi dobré úrovni. Vozový park je každoročně pravidelně z části obměňován a sanitní vozy mají opravdu špičkové nejnovější vybavení. Během návštěv diskutujeme také platy zdravotníků, ale i plánované investice do výstavby či modernizace výjezdových stanic,“ doplnil ho předseda výboru Milan Rychtařík.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací