Pátek 22. leden 2021
Svátek má Slavomír

Ústecký kraj - Nedání přednosti v jízdě, nebezpečné předjíždění. Ale také nezastavení na stopce nebo projetí výstražných světel na přejezdu. Takové chování zaznamenaly palubní kamery řidičů na silnicích v Ústeckém kraji v uplynulých týdnech.

A podobné chování také stojí většinou za příčinami dopravních nehod v Ústeckém kraji. Připočtěte si ještě příliš vysokou rychlost. Ostatně, stačí se podívat na policejní statistiky za předešlých pár dní: V minulém týdnu došlo v Ústeckém kraji ke 193 dopravním nehodám a haváriím. Nejčastější příčinou dopravních nehod byl nesprávný způsob jízdy, a to v 76 případech. Ve 34 případech byla příčinou nepřiměřená rychlost, v 19 případech nedání přednosti v jízdě a v 5 případech nesprávné předjíždění.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací