Pátek 22. leden 2021
Svátek má Slavomír

Jílové - Koncem října obdrželo město Jílové od Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje bezúplatným převodem speciální požární vozidlo Avia 31 K/5 (nosič kontejnerů do celkové váhy 5 tun) v hodnotě 488 967,80 Kč. (původní cena nového vozu).

Daný prostředek bude užíván Jednotkou sboru dobrovolných hasičů Jílové při plnění úkolů vyplývajících ze zákona o požární ochraně a dále pak pro zajištění připravenosti města na řešení krizových situací v rámci krizového řízení. Daný typ vozidla je určen například k přípravě protipovodňových opatření, tj. stavba protipovodňové zdi, evakuace předmětů kulturní hodnoty, technického zařízení, případně strojů a materiálu k zachování nutné výroby, nebo nebezpečných látek z míst ohrožených mimořádnou událostí, nouzové zásobování atp. Zároveň bude sloužit i při ostatních činnostech jednotky, jako např. při plánované údržbě a kácení dřevin v rámci technické pomoci městu, převozu materiálu při pomoci se zajištěním akcí města, na odvoz vraků osobních automobilů za účelem plnění ročního plánu odborné přípravy.

Z pozice velitele JSDH Jílové tímto děkuji Hasičskému záchrannému sboru Ústeckého kraje, Pavel Mošner.

2011jilove

2011jilovedva

2011jilovectyri

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací