Úterý 1. prosinec 2020
Svátek má Iva

Ústecký kraj - Ústecký kraj od pátku 25. září 2020 obnovil zařízení pro umístění lidí bez domova, kteří se nakazí nemocí covid-19 nebo budou mít nařízenou karanténu. Zařízení je situováno do bývalého domova pro osoby se zdravotním postižením v Hliňanech.

"Je to jeden z výstupů naší komunikace se zástupci měst v našem kraji. V rámci vzájemného informování o situaci v jednotlivých částech kraje jsme se rozhodli pro tento preventivní krok. Chci ale zároveň všechny uklidnit, protože náš kraj si v tuto chvíli nevede špatně," řekl 1. náměstek hejtmana Ústeckého kraje Martin Klika.

V Ústeckém kraji přibylo za poslední den 114 osob s pozitivním testem na covid-19. Údaje byly platné k nedělní 15. hodině a informovala o nich Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje. Je to méně než v sobotu, kdy hygienici informovali o denní nárůstu 160 nakažených lidí.

Nyní je v Ústeckém kraji 1526 osob s novým typem koronaviru, kteří prošli testováním. Dohromady onemocnělo od začátku epidemie 2677 lidí, vyléčilo se 1128 pacientů. Zemřelo 23 lidí v souvislosti s nemocí.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací