Pátek 29. květen 2020
Svátek má Maxmilián

Děčín - Děčínští policisté řešili před několika dny jen pár desítek minut po sobě hned dva případy nerespektování nařízení vlády, které všem občanům zakazuje pohybovat se v prostorách mimo bydliště bez ochranných pomůcek na obličeji.

V ulici Myslbekova přistihli v dopoledních hodinách mladého muže, který neměl ochranné prostředky dýchacích cest, jako jsou respirátor, rouška, ústenka, šátek nebo šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének.

"O dvacet minut později uviděla stejná hlídka o dvě ulice dál dalšího člověka, který neměl na ústech a nosu nasazenou žádnou ochranou pomůcku. S údivem zjistili, že se jedná o otce muže, kterého před chvílí kontrolovali, v této rodině je tak zřejmě ignorování platných nařízení a nedodržování zákonů standardem. Jednání obou mužů policisté zaevidovali a oznámili k projednání ve správním řízení příslušnému orgánu," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací