Sobota 4. duben 2020
Svátek má Ivana

Vlčí hora - Ve středu 25. března v dopoledních hodinách vyjížděli hasiči k nahlášenému požáru porostu na Vlčí hoře podél silnice vedoucí z Krásné Lípy směrem na Brtníky na Děčínsku. Na místo vyjížděly čtyři hasičské jednotky.

Průzkumem bylo zjištěno, že pracovníci, kteří prováděli kácení stromů u silnice, zavadili větvemi o dráty elektrického vedení a od zajiskření došlo k zahoření trávy o rozloze 20x10 metrů. Ještě před příjezdem hasičů pracovníci požár zlikvidovali pomocí lopat. Hasiči potom požářiště dohasili a prolili vodou.

2503pozardckz1

Foto: JSDH Krásná Lípa

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací