Úterý 14. červenec 2020
Svátek má Karolína

Rumburk - Rumburské dobrovolné hasiče zaměstnal v neděli večer silný vítr. Na první událost byla vyslána jednotka a to do ulice Lesní, kde před projíždějící vozidlo spadl strom, řidič těsně před ním strhl řízení a tak to odneslo vozidlo pouze s poškozeným přením nárazníkem.

Jelikož strom poškodil dráty elektrického vedení, byli informováni energetici. Jednotka strom za pomoci motorových pil rozřezala a odklidila vetší úlomky větví.

2402rmbkkz1

Zdroj: www.hasicirumburk.cz

Po první události přejela jednotka na bývalý hraniční přechod pro TIR, kde na projíždějící vozidlo spadl strom, na místě již zasahovali kolegové z německého Neugersdorfu. Za vzájemné pomoci strom rozřezali a provedli odpojení autobaterie. Jelikož se vozidlo nacházelo na území města, němečtí kolegové se vrátili zpět na základnu a jednotka vyčkala na příjezd policie ČR, poté se vrátila zpět na základnu.

2402rmbkkz2

2402rmbkkz3

Zdroj: www.hasicirumburk.cz

Mezitím co se hasiči uchylovali k spánku, začalo opět silněji foukat, a tak jednotka opět vyjížděla do ulice Lesní na dva spadlé stromy, opět byly rozřezány a velké kusy odklizeny z vozovky, velitel jednotky požádal městkou policii o uzavření vozovky, jelikož hrozilo pádem několik okolních stromů.

2402rmbkkz5

2402rmbkkz6

Zdroj: www.hasicirumburk.cz

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací