Sobota 23. leden 2021
Svátek má Zdeněk

Děčínsko - Děčínští policisté vyjížděli v rámci oznámených dopravních nehod v pětačtyřicátém týdnu letošního roku k třiatřiceti kolizím. Vlivem dopravních nehod ve sledovaném období nikdo nezemřel. Těžká zranění policisté také nezaznamenali. Čtyři lidé zdravotníci ošetřili pro lehká zranění. Zjištěné škody se vyšplhaly k částce 1.517.000,- Kč.

Nejčastější sledovanou příčinou tohoto týdne byla opomenutá přednost v jízdě, která se odrazila v šesti kolizích. Čtyři řidiči podlehli nepřiměřené rychlosti. Další dva se potýkali s následky nesprávného způsobu jízdy. Zbývajících jednadvacet případů je evidováno bez bližšího určení příčiny nehody. V době kolizí byl jeden z řidičů pod vlivem alkoholu.

"Ve stejném období loňského roku byli děčínští policisté přivoláni k sedmadvaceti případům dopravních nehod. Ani vloni vlivem kolizí nezahynul žádný člověk. Jeden člověk se potýkal s následky těžkých zranění a jeden s lehkými. Součtem všech ohlášených ztrát a poničeného majetku se z policejních protokolů vynořila částka 920.000,- Kč. Ze sledovaných příčin se vloni na prvním místě umístil nepřiměřený způsob jízdy, tentokrát s osmi případy. V závěsu za ním se objevila opomenutá přednost v jízdě s pěti kolizemi. Do zbývajících nesledovaných příčin se zařadilo čtrnáct nehod. Alkoholem byl v době nehod ovlivněn jeden řidič," uvedla policejní mluvčí Petra Trypesová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací