Pondělí 21. září 2020
Svátek má Matouš

Rumburk – Poslanec a předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus ml. navštívil město Rumburk, aby si mohl promluvit s místními občany o jejich problémech. Při této příležitosti spolu s členem přípravného výboru hnutí Trikolora Karlem Rajchlem a okresním koordinátorem hnutí Petrem Barcalem v Rumburku otevřeli regionální kancelář hnutí Trikolóra.

Kancelář povede Anna Zibnerová, která je zároveň předsedkyní místní buňky hnutí. Při slavnostním okamžiku otevření kanceláře nechybělo symbolické přestřižení pásky, která byla, jak jinak, v barvách hnutí – modré, červené a bílé. Po krátkém proslovu V. Klause a K. Rajchla následovala prohlídka kanceláře a debata s občany a médii, kteří se této akce zúčastnili.

Celá akce byla zakončená slovy Václava Klause „V Rumburku vyhrajeme!“ která svědčí o vysokých ambicích tohoto nového politického uskupení.

Václav Klaus ml. nevyloučil vznik dalších kanceláří v Ústeckém kraji. "Jsme demokratické hnutí, které vzniká od zdola. Když budou někde agilní lidé, mohou tam vzniknout další kontaktní místa," uvedl.
Jestli se bude hnutí účastnit krajských voleb, je prý zatím předčasné hodnotit, napoví chystané průzkumy.

2508vklausmladsikancelar

Regionální kancelář hnutí v Rumburku. Foto: Marcela Sklenářová

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací