Pátek 1. červenec 2022
Svátek má Jaroslava

Varnsdorf - Silvestrovský běh má ve Varnsdorfu dlouholetou tradici. Poslední den v roce vždy přiláká na startovní čáru stovky závodníků všech kategorií. Také sedmapadesátý ročník bude ale jiný, přesto se uskuteční.

Pandemie koronaviru stále omezuje konání hromadných akcí, proto se i letošní 57. ročník Silvestrovského běhu uskuteční jinak. Proběhne bez diváků, hromadného startu, uzávěry trati a zabezpečení. Bude tedy na každém běžci, kdy si předem stanovenou trať v období od 25. do 31. prosince zaběhne. Bude k tomu potřebovat ale chytrý mobilní telefon s aplikací, jež zaznamenává běženou trasu a čas. Svůj výkon pak stačí zapsat na webových stránkách závodu do formuláře.

„Běžecký kroužek Varnsdorf se rozhodl podpořit akci proto, aby tradice zůstala zachována a vy jste se tak mohli vydat do ulic Varnsdorfu proběhnout, přičemž porovnat své kvality, tak jako každoročně. Věříme, že této příležitosti využijete a těšíme se na vaše výkony,“ řekl Karel Valenta z Běžeckého kroužku Varnsdorf. „Start a cíl je náměstí E. Beneše u vchodu do městského úřadu kdykoliv od 25. do 31. prosince 2021. Běží se dva okruhy po trase klasického silvestrovského běhu. Délka tratě je cca 5,2 km,“ doplnil.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist