Čtvrtek 5. srpen 2021
Svátek má Kristian

Děčín - Fanoušci rockové muziky se v pátek 19. a v sobotu 20. června mohou těšit hned na dva rockové večery v pivovaru Nomád v podzámčí. Kdo se jich účastní, tak navíc přispěje na dobrou věc.

„Celá akce je charitativního charakteru, výtěžek ze vstupného bude věnován organizaci "Andělé bez křídel, z.s.".,“ uvádějí organizátoři akce.

Vstupenky je možné zakoupit přímo v pivovaru Nomád, v předprodeji je cena na jednotlivé dny 69 korun, na oba dva dny pak 110 korun. Přímo na místě pak na den 99 korun, a na oba dva dny 170 korun.

V pátek od 17 hodin postupně vystoupí Knírek, Žyhadloo a Eredar, v sobotu se začíná v 16 hodin a postupně vystoupí Tyjátr, Kronwell, Na3si a DCRadio.

Rogalo DC

V neděli se lidé letos již po několikáté mohou těšit na Rogalo DC na Smetanově nábřeží. Na 21. června si pravidelný nedělní hudební multižánrový minifestival přichystal nový program.

V 15 hodin vystoupí skupina U-style. Tuto děčínskou populární skupinu není třeba nijak zvlášť představovat. Má spoustu fanoušků a jejich koncerty jsou vždy hojně navštěvované. Skupina hraje folk, country, rock, pop.

V 16 hodin vystoupí Jana Šteflíčková, což je pražská písničkářka, která se již dlouhou dobu pohybuje v absolutní špičce této kategorie u nás. Ani ona není na Rogalo DC nováčkem, naopak.

V 17 hodin se pak lidé mohou těšit na dalšího zástupce z Děčína, a to oblíbenou kapelu Vomiště.

Koncert na zámku

V neděli 21. června se bude koncertovat i na děčínském zámku. V 18 hodin proběhne v Jižních zahradách zámku Letní koncert Děčínského pěveckého sboru.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací