Úterý 14. červenec 2020
Svátek má Karolína

Úterý - Letošní závodní sezóna závodů do vrchu podniku Krušnohorského poháru se přehouply do druhé poloviny a přichází s víkendovou závodní lahůdkou v západočeském malebném městě Úterý.

Město Úterý leží v nejzápadnější části okresu Plzeň-sever. Jeho centrum leží v Tepelské vrchovině, v malebném údolí Úterského potoka. Od centra se jeho dvě místní části táhnou do návrší. Krušnohorský pohár v Úterý již tradičně vítají s otevřenou náručí, včetně místního starosty. Celý závodní víkend to tu dýchá pravou závodní atmosférou.

Šestý závod letošní sezóny se pojede o putovní pohár města Úterý a pivovaru Chodovar, proto je se závody spojena i návštěva partnerského pivovaru. Depo se pro závodní stroje otevře již ve čtvrtek 8. srpna od 13 hodin a bude rozloženo po celém městě Úterý až do neděle 11. srpna.

Podívejte se na atmosféru závodů Krušnohorského poháru ve městě Úterý na našem videu:

Závody se pojedou v sobotu v 8.40 hod první tréninkovou jízdou. V neděli začne závod v 9 hodin první tréninkovou jízdou. Pojede se z Úterý do Světce po trati dlouhé cca 2350 m po jednotném asfaltu o minimální šíře 4,5 metru.

Pro návštěvníky je připraven doprovodný program, každý den pro všechny večerní zábava přímo u městského úřadu s tanečním parketem a velkým stanem pro sezení pod střechou, kde bude zajištěno i občerstvení a WC. V sobotu po závodech zahraje kapela Amati Band. Těšit se můžete na plejádu jezdců v čele s nezletilým Honzíkem Bursů a též s mezinárodní účastí. Od 10 hod budou připraveny soutěže o sladkosti pro děti pro ženy prezentace kosmetické firmy Mary Kay.

Organizátor akce prosí diváky, aby dodržovali pokyny pořadatelů a pohybovali se pouze v prostorách určených pro ně tak, aby neohrozili sebe ani jezdce. Celý závodní víkend i večerní zábava je pro všechny zdarma.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | Eděčínsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací