Hejtman Jan Schiller a ředitelka knihovny Jana Linhartová během křtu. Foto: Ústecký kraj
Zajímavosti

Ústí nad Labem - V rámci knihovnické konference Drsné knihovny současnosti 2024, kterou organizovala Knihovna Ústeckého kraje, proběhlo představení a slavnostní křest nové mobilní aplikace, jež propojuje virtuální svět plný bájných bytostí a strašidel se světem reálným. Aplikaci Bestiář pokřtili hejtman Jan Schiller a ředitelka Knihovny Ústeckého kraje Jana Linhartová.

„S velkou radostí vítám novou mobilní aplikaci inspirovanou knihou Bájná knihovna, kterou Knihovna Ústeckého kraje vydala v roce 2023. Tento inovativní projekt propojuje svět fantazie a reálný svět, čímž přináší nejen zábavu, ale i vzdělání pro všechny věkové skupiny. Jsem hrdý, že Knihovna Ústeckého kraje stojí za touto úžasnou iniciativou, která posiluje naši kulturní a technologickou vyspělost,“ uvedl hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller.

Více informací se dozvíte na stránkách Knihovny Ústeckého kraje a zde.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru