Děčín - Ve večerních hodinách byla hlídka městské policie vyslána k oznámení o zraněné ženě v jedné z ulic v centru Děčína. Podle prvotních informací mělo dojít k pádu z okna domu.
Po příjezdu na místo strážníci nalezli ženu ležící na chodníku před domem. Na místě se již nacházel muž, který jí poskytoval pomoc, a také oznamovatelka události. Hlídka okamžitě přivolala zdravotnickou záchrannou službu a do jejího příjezdu kontrolovala základní životní funkce zraněné.
"Na místo byla současně přivolána také hlídka Policie České republiky. Po příjezdu zdravotníků strážníci asistovali při poskytování první pomoci a následném transportu ženy do zdravotnického zařízení. Podle informací z místa mohlo před událostí dojít ke konzumaci alkoholu. Přesné okolnosti celé události budou předmětem dalšího šetření příslušných složek," uvedl mluvčí městské policie Lukáš Moudrý.
