Foto: Tomáš Straka
Děčín
Děčín - Jarní prázdniny začínají: Pozor na změny v MAD Děčín! Všem děčínským školákům a studentům přejeme krásné, klidné a odpočinkové jarní prázdniny! Užijte si volno od školy a načerpejte spoustu nových sil.
Zároveň ale prosíme cestující o pozornost. Z důvodu prázdnin dochází v termínu od 23. února do 1. března 2026 k pravidelnému omezení provozu naší dopravy.
Co to znamená v praxi? V tomto období nebudou vypravovány tzv. školní spoje. V tištěných zastávkových jízdních řádech je snadno poznáte – jsou u nich uvedeny poznámky č. 73. Ostatní spoje jsou beze změny.
 
(DPmD)

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru