Foto: Město Děčín
Děčín

Děčín - Řidiči musí na Teplické ulici počítat s dvoudenním dopravním omezením. Ve dnech 4. a 5. prosince tady totiž proběhne v rámci revitalizace Podmokel pokládka asfaltových povrchů, kvůli které bude každý den uzavřena jedna část ulice.

Ve čtvrtek 4. prosince bude uzavřený úsek od křižovatky s ulicí Čsl. mládeže po křižovatku s ulicí Prokopa Holého. Několik hodin tak nebude možné projet do Žižkovy ulice směrem k zoo. Průjezd složek integrovaného záchranného systému bude lokalitou zajištěn po celou dobu stavby. Aby se předešlo komplikacím, řidiče budou na místě navigovat pracovníci stavby.

V pátek 5. prosince se práce přesunou na úsek od křižovatky s ulicí Prokopa Holého po křižovatku s Pivovarskou ulicí. V tomto místě bude provoz omezený, i na části této křižovatky totiž proběhne asfaltování. Po dobu omezení zde budou řidiče opět navigovat pracovníci stavby.

V případě nepříznivých klimatických podmínek bude pokládka finálního povrchu odložena na později. O případné změně termínu bude město informovat na webu a sociálních sítích.

Obnova historické části Podmokel – etapa D – začala už na podzim loňského roku a další práce pokračují od letošního jara. Projekt zahrnuje opravy komunikací a chodníků, přeložky inženýrských sítí, pokládku nových sítí, osazení mobiliářem, úpravu veřejného osvětlení a výsadbu nových stromů. Dokončení je plánováno na jaro příštího roku.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru