Foto: Tomáš Straka
Děčín
Jílové - Profesionální hasiči Děčín, dobrovolní hasiči a strážníci Jílové vyjeli v sobotu 12. července v 18:44 k otevření bytu v panelovém domě v Lipové ulici. Podle oznámení matky došlo k závadě zámku u bytových dveří a uvnitř byl její syn s vývojovou poruchou autistického spektra. Hasiči za asistence strážníků i matky byt otevřeli. Žena provedla kontrolu svého syna, ten byl v pořádku a spal. Událost se tedy obešla bez zranění. 
 

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru