Foto: Policie ČR
Děčín

Ústecký kraj - Policisté žádají o pomoc při pátrání po muži, na kterého vydal Okresní soud v Ústí nad Labem příkaz k zatčení pro přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a teplický soud taktéž příkaz k zatčení pro přečin krádež. Trvalé bydliště má v Teplicích, ale dle posledních poznatků by se měl zdržovat na Děčínsku.

Popis osoby: Zdánlivé stáří 28-33 let, výška cca 195-200 cm, hubené postavy, zeleno-modré oči, dlouhé hnědé vlasy, tetování na pravém předloktí

Odkaz na pátrání zde: Pátrání po osobách - Policie České republiky (pokud je odkaz neaktivní, byl muž vypátrán).

"Poznatky k pobytu nebo výskytu uvedené osoby je možno předat na linku 158 případně na nejbližším oddělení Policie České republiky. Za spolupráci děkujeme," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru