Foto, zdroj: Hasiči
Děčín

Hřensko, Mezní Louka, Jetřichovice - Profesionální a dobrovolní hasiči se od středečních ranních hodin sjíždí do Národního parku České Švýcarsko. Jedná se o velké plánované cvičení, které má probíhat v okolí Mezní Louky. Námětem dnešního cvičení, má být likvidace lesního požáru, na dvou místech do několika stovek metrů od požární nádrže u jednoho z bodů záchrany. Na silnici Hřensko - Mezní Louka, lze proto v dopoledních hodinách očekávat zvýšený pohyb hasičské techniky. Facebooková stránka NP ČŠ informuje, že v průběhu cvičení nebudou realizovány žádné dlouhodobé uzavírky a cvičení proběhne se zapnutými majáky a sirénami.

Cvičení probíhá za spolupráce se Správou NP a účastní se ho větší počet hasičských jednotek. Zásah probíhá v katastrálním území obce Hřensko a obce Jetřichovice na Děčínsku.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru